CENTRUM ARTYSTYCZNE ELJAZZ                                                           PROGRAM    TEAM    EVENTS      MENU      GALERIA      KONTAKT    

   

17.06.2021 - ALAN BALCEROWSKI QUINTET

oraz GRUPA MUZYCZNYCH PRZYJACIÓŁ

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

STOWARZYSZENIE ARTYSTYCZNE ELJAZZ zaprasza na pierwszy koncert dziewiątej już edycji Europejskiej Akademii Jazzu. W dniu 17 czerwca 2021 na scenie Eljazzu wystąpią dwa zespoły:

ALAN BALCEROWSKI QUINTET
Zespół tworzą muzycy o odmiennych osobowościach, których jednak łączy zamiłowanie do akustycznego brzmienia. Materiał muzyczny stanowią kompozycje lidera, które na próbach narodziły się na nowo przez artyzm muzyków kwintetu. Muzyków znanych bydgoskiej publiczności już bardzo dobrze, acz mamy nadzieję, że zainteresują klubową publiczność nową odsłoną jazzowego grania.

Alan Balcerowski - saksofon sopranowy i tenorowy, flet
Mikołaj Wienke - saksofon altowy i tenorowy
Michał Gozdek - fortepian
Antoni Olszewski - kontrabas
Kamil Miszewski - perkusja


GRUPA MUZYCZNYCH PRZYJACIÓŁ:
Grupa Muzycznych Przyjaciół powstała 15 lat temu z potrzeby muzykowania i dla przyjemności przebywania w miłym towarzystwie. Spotkania zespołu odbywają się w każdą niedzielę tylko po to, żeby muzycy mogli realizować swoje pomysły i szukać inspiracji.

Pomimo tego, że zespół nie stawia sobie celów komercyjnych i gra głównie dla własnej satysfakcji, to ich nieczęste koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem publiczności.

Grupa Muzycznych Przyjaciół gra szeroko rozumianą muzykę rozrywkową z jazzowym zacięciem we własnych aranżacjach a członkowie Grupy to zarówno muzycy zawodowi jaki i amatorzy.

Podstawowy skład tworzą następujące osoby:

- Maria Treder-Michałowska – śpiew,
- Andrzej Tasarek – gitara basowa,
- Leszek Mulorz – trąbka,
- Henryk Kujawa – gitara,
- Wojciech Romanowski – perkusja,
gościnnie: Bartek Jarosz – saksofon


 


_______________________________
Koncert odbędzie się zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.

Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa

Połowa miejsc na widowni:
W trakcie wydarzenia udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni. Miejsca dla publiczności w poszczególnych rządach zajmowane będą w naprzemiennie. Obowiązuje zasada zachowania jednego wolnego miejsca między widzami. Zasada ta nie dotyczy widza, który:
a) uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
b) jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

Obowiązek zakrywania ust i nosa
Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku. Bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje w trakcie całego wydarzenia, do chwili opuszczenia budynku.

Dezynfekcja rąk
Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.

Zachowajmy bezpieczny odstęp
Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.


Oświadczenie uczestnika wydarzenia
Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Stowarzyszenie Artystyczne Eljazz. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
___________________________________________
Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Kujawsko - Pomorskie Rozwój poprzez kulturę 2020 ” współfinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020.
 

 

Organizator: Stowarzyszenie Artystyczne Eljazz

Regulamin

 

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

 

 

Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu:

„Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2020”

 

 

 

 


 
 
 
 

S