CENTRUM ARTYSTYCZNE ELJAZZ                                                           PROGRAM    TEAM    EVENTS      MENU      GALERIA      KONTAKT    

   

13.09.2020 -  STANLEY BRECKENRIDGE  & Eljazz Trio

Już 13 września o 19:00 w Eljazie – w ramach Europejskiej akademii Jazzu - wieczór z muzyką amerykańską. 

W niezwykłą muzyczną podróż po stanach zabierze nas gość specjalny, profesor i wykładowca muzyki amerykańskiej – Stanley Breckenridge

 

  • 19.00 -  KONCERT  - BILETY W CENIE 20 ZŁ-  DO NABYCIA W KLUBIE ELJAZZ PO GODZ. 16.00    

  • 17.00 - warsztaty

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

12 września br. w Centrum Artystycznym Eljazz odbędzie się kolejny już koncert
ósmej edycji Europejskiej Akademii Jazzu - Kujawy/Pomorze

Stanley Breckenridge -fortepian , śpiew
Adam Wendt - Saksofon
Tolek Lisiecki - Kontrabas
Józef Eliasz - Perkusja

 
W programie utwory muzyki jazzowej i bluesowej.
Standardy światowe powstające w różnych stanach amerykańskich będą prezentowane i poprzedzone historią mało znaną w Polsce. Stanley Breckenridge jest profesorem i wykładowcą muzyki amerykańskiej, co w jego twórczości jest bardzo eksponowane.
Ogromna wiedza i wielki talent zawsze  sprawia, że każdy koncert przyjmowany jest entuzjastycznie przez słuchaczy.   


_______________________________
Bilety w cenie 30 zł do nabycia w klubie Eljazz po godz. 16.00 - płatne gotówką
_______________________________
Koncert odbędzie się zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.

Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa

Połowa miejsc na widowni:
W trakcie wydarzenia udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni. Miejsca dla publiczności w poszczególnych rządach zajmowane będą w naprzemiennie. Obowiązuje zasada zachowania jednego wolnego miejsca między widzami. Zasada ta nie dotyczy widza, który:
a) uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
b) jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

Obowiązek zakrywania ust i nosa
Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku. Bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje w trakcie całego wydarzenia, do chwili opuszczenia budynku.

Dezynfekcja rąk
Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.

Zachowajmy bezpieczny odstęp
Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.


Oświadczenie uczestnika wydarzenia
Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Stowarzyszenie Artystyczne Eljazz. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
___________________________________________
Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Kujawsko - Pomorskie Rozwój poprzez kulturę 2020 ” współfinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020.
 

 

Organizator: Stowarzyszenie Artystyczne Eljazz

Regulamin

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

 

 

Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu:

„Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2020”

 

 

 

 

 
 
 

S