CENTRUM ARTYSTYCZNE ELJAZZ                                                           PROGRAM    TEAM    EVENTS      MENU      GALERIA      KONTAKT    

   

04.09.2020 -  MARCUS KLOSSEK Electric Trio (Niemcy)

  • 20.30 -  KONCERT  - BILETY W CENIE 20 ZŁ-  DO NABYCIA W KLUBIE ELJAZZ PO GODZ. 16.00    

  • 16.00 - warsztaty

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

04 września br. w Centrum Artystycznym Eljazz odbędzie się kolejny już koncert
ósmej edycji Europejskiej Akademii Jazzu - Kujawy/Pomorze

Telecaster, bas i perkusja to wszystko, czego potrzeba, aby zupełnie nowe piosenki gitarzysty Marcusa Klosseka brzmiały świetnie!
Marcus Klossek to uznany członek berlińskiej sceny jazzowej, który wie, jak dotrzeć do celu dzięki swojemu Electric Trio.
Jego nowy album „Taken From The Skies” (Unit Records) jest zachęcający i otwarty, energiczny i fajny. Zestaw dźwiękowy Heist-Movie, opisuje planowanie, przygotowanie i wykonanie muzycznego puczu.
Rob Mallows, London Jazz News:
„Zrozumiałe jest, że na tym albumie jest klimat muzyczny, który brzmi jak muzyka, która może towarzyszyć wznowieniu filmu z nowej fali niemieckiego kina lat 60. Jest tu wystarczająco dużo, aby zagwarantować wielokrotne słuchanie i można podejrzewać, że na żywo byłoby to nieco inne niż konwencjonalne gitarowe show jazzowe ”.
Ralf Dombrowski, Jazzthing 111:
„Oświadczenie witalności, konkluzja: ta muzyka jest na scenie!”
Martin Laurentius, Jazzthing 96:
„W jazzie jest żądanie, aby na instrumentach i przy ich pomocy opowiadać historie. Marcus Klossek, gitarzysta z Berlina, jest kimś, kto to zinternalizował ”.
Carina Prange, Jazzd Wymiary:
„W grę wchodzi niesamowita ilość przyjemności i wyobraźni. To jazz w wielu aspektach! ”

Bilety w cenie
20 zł do nabycia w klubie Eljazz po godz. 16.00 -
płatne gotówką


_______________________________
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w klubie Eljazz po godz. 16.00 - płatne gotówką
_______________________________
Koncert odbędzie się zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.

Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa

Połowa miejsc na widowni:
W trakcie wydarzenia udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni. Miejsca dla publiczności w poszczególnych rządach zajmowane będą w naprzemiennie. Obowiązuje zasada zachowania jednego wolnego miejsca między widzami. Zasada ta nie dotyczy widza, który:
a) uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
b) jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

Obowiązek zakrywania ust i nosa
Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku. Bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje w trakcie całego wydarzenia, do chwili opuszczenia budynku.

Dezynfekcja rąk
Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.

Zachowajmy bezpieczny odstęp
Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.


Oświadczenie uczestnika wydarzenia
Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Stowarzyszenie Artystyczne Eljazz. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
___________________________________________
Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Kujawsko - Pomorskie Rozwój poprzez kulturę 2020 ” współfinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020.
 

 

Organizator: Stowarzyszenie Artystyczne Eljazz

Regulamin

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

 

 

 

 

Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu:

„Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2020”

 

 

 

 

 
 
 

S