CENTRUM ARTYSTYCZNE ELJAZZ                                                           PROGRAM    TEAM    EVENTS      MENU      GALERIA      KONTAKT    

   

  • 20.30 -  KONCERT  - BILETY W CENIE 20 ZŁ-  DO NABYCIA W KLUBIE ELJAZZ PO GODZ. 16.00    

  • 16.00 - warsztaty

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”


 

Kwintet Oleksandra Kolosii powstał kilka lat temu podczas kopenhaskiego festiwalu jazzowego, kiedy to muzycy z trzech różnych krajów przywieźli swój materiał i po raz pierwszy razem zagrali. Projekt ten połączył muzyków interesujących się nowoczesnym i skandynawskim jazzem , a zarazem muzyką klasyczną.
Styl ich muzyki jest hołdem dla legendarnych muzyków bebop i hard bop, takich jak Charlie Parker, Dexter Gordon, Sonny Stitt i John Coltrane. Obecnie łączą to z ciągłą inspiracją ze strony szerokiego grona aktywnych muzyków jazzowych obecnych na dzisiejszej europejskiej/ światowej scenie.
Fuzja światowych rytmów, muzyki klasycznej i straight ahead jazzy sprawia, że jego muzyka jest rozpoznawalna na europejskiej scenie jazzowej.
Członkowie tego projektu uczestniczyli w wielu festiwalach jazzowych na całym świecie, takich jak festiwal jazzowy w Kopenhadze, festiwal jazzowy w Aarhus, festiwal Elbjazz w Hamburgu, festiwal Urkult i wielu innych.

Oleksandr Kolosii (PL) - saxophone
David Bäck (SE) - piano
Jacob Bredahl Djursaa (DK) - guitar
Samuel Kiel (DK) - double bass
Nikolai Bangsgaard (DK) - drums

 


 


_______________________________
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w klubie Eljazz po godz. 16.00 - płatne gotówką
_______________________________
Koncert odbędzie się zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.

Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa

Połowa miejsc na widowni:
W trakcie wydarzenia udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni. Miejsca dla publiczności w poszczególnych rządach zajmowane będą w naprzemiennie. Obowiązuje zasada zachowania jednego wolnego miejsca między widzami. Zasada ta nie dotyczy widza, który:
a) uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
b) jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

Obowiązek zakrywania ust i nosa
Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku. Bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje w trakcie całego wydarzenia, do chwili opuszczenia budynku.

Dezynfekcja rąk
Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.

Zachowajmy bezpieczny odstęp
Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.


Oświadczenie uczestnika wydarzenia
Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Stowarzyszenie Artystyczne Eljazz. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
___________________________________________
Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Kujawsko - Pomorskie Rozwój poprzez kulturę 2020 ” współfinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020.
 

 

Organizator: Stowarzyszenie Artystyczne Eljazz

Regulamin

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

 

 

 

Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu:

„Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2020”

 

 

 

 
 
 

S