CENTRUM ARTYSTYCZNE ELJAZZ                                                           PROGRAM    TEAM    EVENTS      MENU      GALERIA      KONTAKT    

   

17.07.2020 - GRZECH PIOTROWSKI   (Polska)

  • 20.30 -  KONCERT  - BILETY W CENIE 20 ZŁ-  DO NABYCIA W KLUBIE ELJAZZ PO GODZ. 16.00    

  • 16.00 - warsztaty

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”


 
 

17 lipca br. w Centrum Artystycznym Eljazz odbędzie się koncert w ramach Europejskiej Akademii Jazzu.

"GRZECH PIOTROWSKI "HEART" - to nowy album, którego premiera odbędzie się 25.07 na festiwalu „Wschód Piękna” w Warszawie. Koncert w Bydgoskim Eljazzie będzie zatem przedpremierą.
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Eljazzie po godz. 16.00

Na scenie pojawią się:
Grzech Piotrowski
Michał Salamon (piano),
Artur Bubu Twarowski (git 1),
Krzysztof Łochowicz (git 2), Jan Wierzbicki (bas),
Tomasz Mądzielewski (drums).

Grzech Piotrowski podczas pandemii zorganizował cykl koncertowy "Sztuka w czasach zarazy", w którym zabrzmiały 54 koncerty na przestrzeni zaledwie 10 tygodni. Przed komputerami zgromadziło się ponad 500 tys słuchaczy. Teraz działa aktywnie na rzecz otworzenia branży muzycznej (OTWIERAMY KONCERTY) i organizacji sieci koncertowej, która dostosuje się do nowych realiów muzycznych w post pandemicznej rzeczywistości. Klub Eljazz zgodził się połączyć z tą inicjatywą zainspirowany działalnością klubu „Six Seasons”, któremu patronuje World Orchestra."
 
Grzech Piotrowski to eksplorator. Przemierza świat w poszukiwaniu, artystów, muzyki, korzeni improwizacji, słońca, zdrowego jedzenia, przygody i esencji bycia.
Jego projekty muzyczne wymykają się całkowicie z ram, standardów i wszelkich stereotypów. To kompozytor, saksofonista, producent muzyczny, aranżer. Artysta balansujący na krawędzi muzyki filmowej, klasycznej, jazzu, etno, roots, otwartej improwizacji. Twórca World Orchestry i zespołów: Alchemik, Oxen, Dekonstrukcja Jazzu, Freedom Nation, Head Up.

Ukończył prestiżowy Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie saksofonu. Dwukrotnie nominowany do nagrody “Fryderyki”. Zdobywca Grand Prix na Hoeilaart Jazz Festivalu w Belgii w 1998 roku, Grand Prix na festiwalu Dwa Teatry w Sopocie za muzykę do spektaklu „Saksofon Basowy” Skvoreckiego, oraz pierwszych miejsc na festiwalach “Jazz Nad Odrą”, “Pomorska Jesień Jazzowa”, “Jazz Juniors”.
 


_______________________________
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w klubie Eljazz po godz. 16.00 - płatne gotówką
_______________________________
Koncert odbędzie się zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.

Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa

Połowa miejsc na widowni:
W trakcie wydarzenia udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni. Miejsca dla publiczności w poszczególnych rządach zajmowane będą w naprzemiennie. Obowiązuje zasada zachowania jednego wolnego miejsca między widzami. Zasada ta nie dotyczy widza, który:
a) uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
b) jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

Obowiązek zakrywania ust i nosa
Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku. Bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje w trakcie całego wydarzenia, do chwili opuszczenia budynku.

Dezynfekcja rąk
Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.

Zachowajmy bezpieczny odstęp
Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.


Oświadczenie uczestnika wydarzenia
Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Stowarzyszenie Artystyczne Eljazz. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
___________________________________________
Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Kujawsko - Pomorskie Rozwój poprzez kulturę 2020 ” współfinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020.
 

 

Organizator: Stowarzyszenie Artystyczne Eljazz

Regulamin

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

 

 

 

Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu:

„Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2020”

 

 

 

 
 
 

S