CENTRUM ARTYSTYCZNE ELJAZZ                                                           PROGRAM    TEAM    EVENTS      MENU      GALERIA      KONTAKT    

   

28.11.2019 - MEAGRE QUARTET

 

  • 20.00 -  KONCERT  - BILETY W CENIE 30 ZŁ-  DO NABYCIA W KLUBIE ELJAZZ PO GODZ. 16.00    

 

 

Bilety do nabycia w klubie:
 20 zł bilet normalny, 10 zł bilet ulgowy
 

Meagre Quartet powraca po sześciu latach! Założony przez nastolatków zespół od 2008 roku poszukiwał swojej ścieżki i ekspresji, koncertując intensywnie po całej Polsce. Muzyka kwartetu, eksperymentalny jazz-rock z zawartością abstrakcji, absurdu i improwizacji został podsumowany przez Vitolda Reka, jako dada jazz.

W 2010 zespół został doceniony na konkursie dla jazzowych adeptów szukających poklasku Jazz Juniors w Krakowie, zajmując III miejsce. W 2011 ukazał się debiutancki album „mushroom mouse”, który spotkał się z dobrym przyjęciem, aczkolwiek niewyczerpane zapasy sporego nakładu CD czekają na fanów do dziś. W 2013 roku ścieżki muzyków rozeszły się w różnych kierunkach geograficznych i zawodowych, lecz pozostali w przyjacielskich relacjach. Po wielu latach ciszy, Meagre Quartet zagra trasę koncertową w listopadzie 2019 prezentując zarówno nowy materiał, jak i stare hity.

Łukasz Wojtowicz – trąbka,

Sebastian Goliński – gitara,

Bartosz Krzywulski – gitara basowa,

Szymon Gąsiorek – perkusja

FACEBOOK
 

 

 

Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu:

„Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2019”

 

  
 

S