CENTRUM ARTYSTYCZNE ELJAZZ                                                           PROGRAM    TEAM    EVENTS      MENU      GALERIA      KONTAKT    

   

31.08.2019 - GŁÓWNY ZAWÓR JAZZU - (POLSKA)

 

  • 17.00 - WARSZTATY MUZYCZNE - wstęp wolny, zgłoszenia: eljazz.bydgoszcz@gmail.com

  • 20.30 -  KONCERT  - BILETY W CENIE 20 ZŁ, W DNIU KONCERTU 25 ZŁ-  DO NABYCIA W KLUBIE ELJAZZ PO GODZ. 16.00    

 

Bilety do nabycia w klubie:
W przedsprzedaży - 20 PLN
W dniu koncertu - 25 PLN

 

 

Główny Zawór Jazzu to energiczny projekt łączący pozornie niedostępne wariacje nurtów jazzowych z wszechobecną muzyką pop. Znane z rozgłośni radiowych polskie przeboje przedstawione są w swingowych aranżacjach, zabierając słuchacza w podróż po zadymionych klubach lat 30-tych, 40-tych i 50-tych. Dziewięcioosobowy skład z Poznania łamie bariery międzygatunkowe w utworach takich gwiazd jak Monika Brodka, Margaret czy Perfect i wielu innych. Odbiorcy serwowana jest nietuzinkowa mieszanka płynąca pełnią brzmienia wprost przez Główny Zawór Jazzu!

 

31.08.2019 o godzinie 20:30 w Bydgoszczy, w klubie Eljazz wystąpi zespół Główny Zawór Jazzu.

Jest to energiczny projekt łączący pozornie niedostępne wariacje nurtów jazzowych z wszechobecną muzyką pop. Znane z rozgłośni radiowych polskie przeboje przedstawione są w swingowych aranżacjach, zabierając słuchacza w podróż po zadymionych klubach lat 30-tych, 40-tych i 50-tych. Dziewięcioosobowy skład z Poznania łamie bariery międzygatunkowe w utworach takich gwiazd jak Monika Brodka, Margaret czy Perfect i wielu, wielu innych. Odbiorcy serwowana jest nietuzinkowa mieszanka płynąca pełnią brzmienia wprost przez Główny Zawór Jazzu.

Oprócz regularnych koncertów zespół promuje swoją muzykę poprzez nagrania w formie live sessions, które dostępne są na YouTube:

 

 

 
 
 
 

 

Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu:

„Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2019”

 

  
 
 

S