CENTRUM ARTYSTYCZNE ELJAZZ                                                           PROGRAM    TEAM    EVENTS      MENU      GALERIA      KONTAKT    

   

   17.12.2015 -  ELJAZZ QUINTET & JOANNA TRZEPIECIŃSKA

  • 18.00 - WARSZTATY MUZYCZNE - wstęp wolny, zgłoszenia: eljazz.bydgoszcz@gmail.com

  • 20.00 - KONCERT - bilety w cenie 30 zl do nabycia w Eljazz Club po godz. 16.00

Zapraszamy na wyjątkowy koncert , w którym udział wezmą Eljazz Quintet i Joanna Trzepiecińska. W repertuarze oprócz polskich kolęd , zimowe piosenki w oryginalnych aranżacjach z dużą dawką swingu. Ciepły głos w połączeniu subtelnej harmonii  ze wspaniałymi partiami  solowymi sprawi, że koncert pozostanie na długo w pamięci słuchaczy i wprowadzi w piękny klimat zbliżających się świąt.

  

 

Gość specjalny: JOANNA TRZEPIECIŃSKA

Joanna Trzepiecińska, to polska aktorka filmowa i teatralna. Posiada wykształcenie muzyczne i aktorskie. Na muzyka kształciła się w państwowej szkole muzycznej w klasie fortepianu i średniej w klasie fletu. W 1988 roku Joanna Trzepiecińska ukończyła PWST w Warszawie. Jest aktorką Teatru Studio w Warszawie.

ELJAZZ QUINTET:

„Eljazz Quintet” to zespół złożony z bardzo doświadczonych muzyków, którzy nie tylko imponują wspaniałym kunsztem wykonawczym, ale potrafią też przenieść słuchacza w czasy największego rozkwitu jazzu. Swoją grą przypominają występy wielkiego Connonbala Adderleya, czy zespoły Dizzy Gillespiego. Ta ogromna porcja swingu podparta klasycznym akompaniamentem sekcji rytmicznej, pełne ekspresji sola trąbki saksofonu i fortepianu zaspokajają gusta najwybredniejszych słuchaczy.

Natomiast znakomity kontakt muzyków z publicznością, podparty najwyższą jakością wykonania, jest gwarantem entuzjastycznego przyjęcia każdego koncertu.

Skład zespołu ELJAZZ QUINTET:

  • Adam Wendt - saksofon

  • Marcin Gawdzis - trąbka

  • Bogdan Hołownia - fortepian

  • Andrzej „Bruner” Gulczyński - kontrabas

  • Józef Eliasz - perkusja