CENTRUM ARTYSTYCZNE ELJAZZ                                                           PROGRAM    TEAM    EVENTS      MENU      GALERIA      KONTAKT    

   

05 PAŹDZIERNIKA - Kasia Tontor , godz. 20.00 KONCERT

  www.juliavikman.com

 
 

 

"MALAJF" to koncert promujący najnowszy materiał Kasi Tontor w klimatach R&B/soul/hiphop. Ciepłe chilloutowe brzmienia w akompaniamencie jazzującej trąbki na żywo, to gwarantowana uczta dla uszu wymagającego słuchacza. R&B IS NOT DEAD!

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=i8SLvMKqeNA&list=PL1AEX5R5rlL3FVACbP5la0DpX8hXt4xJ7

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6KrRQsCUtPI6vbd3N0Nmlb?si=cDKf7iaMSvafhxmIKrKQkA&fbclid=IwAR261qYZAgtXMkMW2SqnusISjdk2mv7mUDqcQE1xqH10JJ0TnOlTBX1TCjw

Kasia Tontor to utalentowana artystka młodego pokolenia sprawnie poruszająca się w klimatach r'n'b, hip-hop, soul. Sama komponuje, produkuje i pisze teksty do większości swoich piosenek. Jest to efekt zamiłowania do „czarnych” klimatów oraz dużej wrażliwości piosenkarki.
W 2015 nagrała niedoceniony nielegal pod pseudonimem „Killa”, którego warto posłuchać, a dostępny jest na YouTube. W 2018 singiel „Coolgirl” zdobył statuetkę w plebiscycie radia ChilliZET na chilloutowy utwór roku, natomiast utwór „Fine” można usłyszeć w „Trójce”, „Czwórce” i innych radiach. Polsat Music, Freshmag, czy Soulbowl docenili dotychczasowe dokonania i życzą piosenkarce sukcesów i największych scen.
Jej najnowsze EP „Malajf” ujrzało światło dzienne 28.06. na popularnych streamach. EP promują single: „Fine”, „Coolgirl” oraz „Czapka”. Najnowszy materiał można było do tej pory usłyszeć jedynie na żywo m.in. podczas koncertu przed Bass Astral X Igo w wyprzedanej poznańskiej Arenie. Najświeższych informacji wypatrujcie na jej profilach w social mediach na Facebook oraz Instagram.

Na żywo w składzie:
Kacper Grzanka - trąbka
DJ KOSTA

Wejście: 19:00
Start: 20:00
Bilety w cenie 20,- dostępne przed wejściem,

ORGANIZATOR: Kasia Tontor