CENTRUM ARTYSTYCZNE ELJAZZ                                                           PROGRAM    TEAM    EVENTS      MENU      GALERIA      KONTAKT    

 

14-15.04.2017 - godz.14.00-18.00 - warsztaty

14.04.2017 - godz. 22.00 - HATTI VATTI, SNIK, ZIOT, STC

              

Destylarnia zaprasza na dwudniowe warsztaty z tematu home recordingu, produkcji muzycznej, a także samego działania na scenie. Warsztaty poprowadzi jeden z ciekawszych polskich twórców muzyki elektronicznej, reprezentant MOST Records czy U Know Me Records, połówki głośnych duetów HV/NOON, Nanook of the North oraz Ffrancis – Hatti Vatti. Warsztaty odbędą się 14-go i 15-go kwietnia w godzinach 14:00-18:00 na pierwszym piętrze kamienicy El Jazz (ul.Kręta 3).
 

Od wyboru sprzętu i software'u, po miks, mastering i tipy dotyczące grania live na trzech kontynentach, uczestnictwa w największych festiwalach i Boiler Room.

Podczas zajęć Hatti Vatti opowie o tworzeniu utworów na komputerze za pomocą program Ableton Live oraz na zewnętrznych urządzeniach zarówno cyfrowych, jak i analogowych. W praktyce uczestnicy wraz z prowadzącym stworzą nowe dźwięki z użyciem wspomnianych urządzeń plus różnych rodzajów samplingu. Będzie to też świetna okazja na zadawanie wszelakich muzyczno-technicznych pytań.

Ponadto przygotowaliśmy dla Wasz prezentację syntezatorów analogowych i kontrolerów midi m.i. Novation Ultranova, Sequencial Circuit Prophet 5, Nord Lead A1 Moog Minimoog D (sala numer 2 producenta Michel Milde), a także prezentację sprzętu didżejskiego gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich umiejętności (sala nr 3 MateuszDudziński vel SNIK).

Pierwszego dnia warsztatów (piątek) o godzinie 22:00 w klubie Destylarnia odbędzie się impreza, na której zagrają:

×        HATTI VATTI

×        SNIK

×        ZIOT

×        STC

Każdy uczestnik może zabrać ze sobą na warsztaty własny komputer oraz słuchawki i aktywnie uczestniczyć.

Koszt warsztatów: 99 złotych za dwa dni, obowiązują zapisy na e-mail: httvtt@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona!

Hatti Vatti - Piotr Kaliński Jeden z ciekawszych polskich twórców muzyki elektronicznej, reprezentant MOST Records czy U Know Me Records, połówka głósnych duetów HV/NOON, Nanook of the North oraz Ffrancis. Od 2009 roku wydał ponad 15 płyt winylowych. Jeden z niewielu polskich wykonawców zaproszonych do Boiler Room. Koncertował w całej Europie oraz Japonii i Korei, jak i na największych polskich festiwalach. 24.03 ukazała się jego najnowsza płyta pt. "SZUM”

SNIK - Mateusz Dudziński 

 

Producent i DJ który na swoim koncie ma wiele wydawnictw i imprez z pogranicza muzyki bassowej. Współtwórca eksperymentalnego koncertu Child Of Classic And Dubstep.
 

Twórca muzyki spektaklu ENIGMATIC, Członek i współtwórca Sinewave.

W dorobku ma występy na tak poważnych festiwalach jak choćby Audioriver (Rynek Niezależny) , DUB SOUND CAMP , Festiwal Regałowisko czy Międzynarodowy Bydgoszcz Jezz Festival. Swoją ostatnią EP'kę wydał sumptem Slime Records UK. Obecnie współpracuje z wydawnictwem Criterion Records.