CENTRUM ARTYSTYCZNE ELJAZZ                                                           PROGRAM    TEAM    EVENTS      MENU      GALERIA      KONTAKT    

   

              

Me Myself And I - 18.11.2016, godz. 20.30 - wstep wolny

 

 

 

 

Me Myself And I to jeden z najbardziej wyrazistych zespołów polskiej sceny muzycznej, z wieloma sukcesami, uparcie realizujący swoją własną, konsekwentną ścieżkę kreacji dźwięku. To zespół fascynujący, niepokojący, świeży i bardzo popularny. Potrafi zapełnić każdą salę koncertową, wyprzedać bilety do ostatniej sztuki i dać przy tym tak niepowtarzalny koncert, że widzowie długo jeszcze po jego zakończeniu domagać się będą ponownego wyjścia na scenę. Tak było też podczas ostatniej trasy „DO NOT COVER!” – w Elblągu, w klubie „Mjazzga”, w Krakowie, w słynnej „Alchemii”, we wrocławskich „Puzzlach”, poznańskim „Blue Note” i innych niezliczonych miejscach, które mieli okazję odwiedzić.

 

„To dla mnie jak na razie płyta roku. To oni obok Kamila Bednarka są faktycznymi zwycięzcami ostatniej edycji ”Mam Talent!”. Grupa Me Myself And I. Właśnie ukazał się ich debiutancki album zatytułowany jednoznacznie ”Takadum!”. Wszystko mi jedno, czy to beat box, onomatopeja, czy dźwiękowe łupu-cupu. Okazuje się, że ludzie naprawdę potrafią rozbić cuda ustami…”

Kuba Wojewódzki. „Mea Pulpa”. „Polityka”. 27.04. 2011