CENTRUM ARTYSTYCZNE ELJAZZ                                                              PROGRAM    TEAM    EVENTS      MENU      GALERIA      KONTAKT  

CZE

 

NICO'ZZ BAND - FRANCJA

09.02.2016 - koncert, godz. 20.30

 

 

Zapraszamy na koncert zespołu NICO’ZZ (Francja)
09.02.2016 , bilety - 20 zł do nabycia w Eljazz Club

NICO’ZZ (Francja) - Blues i bluesrock najwyższej klasy! To zespół mający za sobą wiele sukcesów festiwalowych i prestiżowych występów, a doświadczenie muzyków zapewnia doskonały kontakt z publicznością.

Nico'ZZ Band to bardzo przystojny blues! Trójka doskonałych muzyków z Francji, dostarcza dawkę eklektycznego zestawienia bluesa, r&b i funky. Tak oryginalny repertuar przyciągnął fanów na koncerty podczas intensywnych tras koncertowych w całej Europie, a lider zespołu kolaboruje ze światowymi gwiazdami gatunku (m.in. Donald Kinsey, gitarzysta Boba Marleya)! Tym liderem grupy jest gitarzysta i wokalista Nicolas Zdankiewicz. Nico zaczął grać na gitarze w wieku lat 12. Od 2003 podróżuje i gra w całej Europie i USA. Wydał cztery płyty, z czego trzecią nagrał w Chicago, skąd czerpał swoje muzyczne inspiracje, z towarzyszeniem chicagowskich muzyków bluesowych. m.in. Sir Waldo Weathers (saksofonista Jamesa Browna). Wraz z nim w zespole muzykują basista – Pascal Dumont i perkusista – Mathieu Bonadio. 

Nico’ZZ (Nicolas ZDANKIEWICZ) - guitar & Vocals
Pascal Dumont - Bass
Mathieu Bonaddio - drums
ELJAZZ CLUB BYDGOSZCZ, 09.02.2016 GODZ. 20.30